BlueStacks Cloud Connect

BlueStacks Cloud Connect 18

Twoje aplikacje z Androida na Windows 7

Zalety

  • Łatwe połączenie
  • Prosta obsługa

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Pobieranie programu BlueStacks App Player jest tymczasowo niedostępne.

BlueStacks Cloud Connect pozwala na przeniesienie i uruchamianie aplikacji ze smartfona na komputerze PC. Program synchronizuje dane pomiędzy telefonem z systemem Android, a Windows z zainstalowanym programem BlueStacks App Player. Jeśli marzy Ci się granie w Angry Birds na większym ekranie komputera, koniecznie sprawdź BlueStacks Cloud Connect!

Jak uruchomić synchronizację pomiędzy Androidem a PC?

Aby móc korzystać z aplikacji Android na Windows należy najpierw zainstalować program BlueStacks App Player w tym systemie. Następnie na smartfona trzeba pobrać aplikację BlueStacks Cloud Connect. Gdy mamy już oba programy, należy odwiedzić stronę internetową BlueStacks i stamtąd, po zalogowaniu do usługi zdobyć kod PIN, który posłuży do synchronizacji.

Po uruchomieniu aplikacji na Android, należy wpisać PIN i zaznaczyć programy, które chcemy przenieść do komputera. W ciągu kilku minut znajdą się one w systemie Windows, gdzie będzie można z nich skorzystać. Synchronizacja przebiega szybko i bezproblemowo.

BlueStacks Cloud Connect to aplikacja nie tylko dla zaawansowanych użytkowników systemu Android. Jeśli chcesz pograć w swoje ulubione gry z Androida na Windows, koniecznie sprawdź BlueStacks Cloud Connect. Pozwoli Ci to odkryć nowy wymiar gier i aplikacji z mobilnego systemu Google.

BlueStacks Cloud Connect

Download

BlueStacks Cloud Connect 18

Opinie użytkowników o BlueStacks Cloud Connect